Hledáme instruktory

Hledáme nové instruktory!

Škola bezpečné jízdy SuperDRIVE rozšiřuje tým pro Polygon Brno a hledá nové instruktory z Brna a okolí! Baví Vás práce s lidmi a chcete být součástí skvělého týmu motoristických nadšenců? Hledáme další instruktory na různé typy tréninků – školu smyku, odpočet bodů i defenzivní jízdu. Není nutné řídit jako Niki Lauda, abyste přispěli k bezpečnosti na silnicích  🙂

      

Tréninky probíhají o víkendu (individuální zákazníci) i v pracovních dnech (firmy, odpočet bodů). Potřebujeme proto časovou flexibilitu. V průběhu roku jsou intenzivnější i méně vytížená období.

Instruktor/ka bude spolupracovat externě (nejde o pracovní poměr). Výdělek se odvíjí od počtu absolvovaných tréninků.

První kolo výběrového řízení proběhne 2.3.2018 a skládá se z písemného testu a zkoušky z prezentačních schopností. Nejlepší uchazeči postoupí do druhého kola, kde proběhne zkouška řidičských dovedností. Vybraní zájemci budou pozváni na 1. kolo výběrového řízení společností SuperDRIVE. Čas a místo konkurzu jim bude upřesněno.

Pokud máte zájem stát se instruktorem školy bezpečné jízdy, přečtěte si následující vstupní podmínky:

 

1) Instruktor/ka školy smyku a defenzivní jízdy

 

2) Instruktor/ka pro odpočet bodů a defenzivní jízdu

   

Pokud vyhovujete výše uvedeným kritériím, pošlete prosím CV s fotografií a motivačním dopisem na adresu: info@superdrive.cz

Uzávěrka přihlášek je 26.02.2018.

Zasláním životopisu dáváte společnosti SuperDrive Training CZ, s.r.o. souhlas s uchováním a zpracováním osobních údajů.

 

O SuperDRIVE:

Již 10 let organizují na Slovensku školu bezpečné jízdy (lidově “školu smyku”). Jejich tréninky absolvovalo více než 38.000 řidičů. Od loňského roku působí i v nejmodernějším tréninkovém centru v Evropě – Polygon Brno.