O nás

 

O nás

Polygon Brno v areálu Masarykova okruhu je nejmodernější tréninkové centrum bezpečné jízdy v Evropě. Kromě klasické školy smyku pro individuální zákazníky nabízíme také služby na míru pro firemní klienty.

Spolupracujeme se společností SuperDRIVE – největší a nejstarší školou bezpečné jízdy na Slovensku. Jejich instruktoři od roku 2007 proškolili více než 37 tisíc řidičů.


Naše poslání

Bezpečnost na silnicích pro nás není klišé, ale hlavní mise. Naším posláním je naučit řidiče novým dovednostem a ohleduplnosti za volantem.

Možná jste právě absolvovali autoškolu, nebo máte naježděno statisíce kilometrů. I tak si možná nejste jisti, jak byste zvládli smyk nebo jak se správně vyhnout nečekané překážce.

Dokud se do nebezpečné situace nedostanete, nikdy nevíte, jak opravdu zareagujete. Ve škole bezpečné jízdy si tyto krizové situace vyzkoušíte a naučíte se na ně intuitivně reagovat. Řešte problémy na silnici s chladnou hlavou.


Ivana Ulmanová - Statutární ředitelka společnosti

Motto: Rychlost není zárukou kvality

Zkušenosti:

Více než 10 let práce na Masarykově okruhu v zajetí rychlosti a adrenalinu je zárukou kladného a aktivního přístupu ke všemu, co se točí okolo dvou nebo čtyř kol. S novými aktivitami na polygonu se přidává prvek bezpečnosti. A o to tady jde…

Radim Dirgas - Obchodní ředitel

Motto: Žij si svůj sen

Zkušenosti:

Radim beze zbytku naplňuje své motto, práce v oblasti motorek a aut je pro něj splněným snem. Sám je aktivním motorkářem, kromě silniční motorky se rád sveze i v terénu na enduro stroji. Že je to srdcař, poznáte na první pohled – pokud zrovna nepadají trakaře, na okruh nejradši přijíždí po jedné stopě. Zbývající volný čas dělí mezi rodinu a další svůj velký koníček – kiteboarding.

Václav Neveselý - Správce areálu

Motto: Na motto Václav nehraje :-)

Zkušenosti:

Nenechme se zmást příjmením Neveselý. Energický a příjemný mladý muž hýří optimismem a nadšením pro svoji práci. Jeho dlouholetý zájem o motorová vozidla jasně předurčil, v jakém oboru bude pracovat. Jak Václav sám říká, má to štěstí, že spojil zaměstnání s koníčkem. Což dává najevo každodenním nasazením a poctivě odvedenou prací.

Magdaléna Lišková - Zákaznický servis

Motto:

Zkušenosti:

Norbert Mikulec - Hlavní instruktor

Motto: Být lepší = trénink trénink trénink

Zkušenosti:

Auta ho zajímala už jako malého kluka. Práce v automobilové oblasti je pro něj zároveň koníčkem i vášní. V roce 2009 začal pracovat pro značku BMW jako produktový expert. Později si vyzkoušel pozici instruktora v projektu BMW xDrive Tour, a zjistil, že se chce instruktorské činnosti věnovat více. Proto se v roce 2013 stal členem týmu SuperDRIVE. Stále pracuje jako produktový expert, moderátor a instruktor pro mnichovskou automobilku. Pořád se aktivně vzdělává a srší pozitivní energií. Ve volném čase pomáhá organizovat klubové srazy fanoušků BMW M a úplně nejraději je ve smyku se svou M3 🙂

Lucia Solomon - Jednatelka SuperDRIVE

Motto: Všechno jde, když se chce

Zkušenosti:

Díky bohatým zkušenostem s řízením lidí v korporaci se Lucii úspěšně daří krotit smečku instruktorů a dalších nezávislých osobností, které v SuperDRIVE najdete 🙂 Dokáže vytvořit řád z chaosu a prodat cokoli komukoli ještě před ranní kávou. Intenzivně pracuje na tom, aby se sama stala instruktorkou. Volný čas nejraději tráví s rodinou, ale umí si ho užít i za volantem nějakého výkonného stroje…

Otakar Krus - Instruktor

Motto: Výdrž a vytrvalost dělá člověka všemocným

Zkušenosti:

Zájem o techniku (především auta) měl už od mala. Na rozdíl od většiny absolventů autoškoly se již od získání řidičáku snažil jezdit eko a defenzivně. Postupem času se zdokonalil i ve sportovní jízdě – všechny tyto zkušenosti nyní zúročuje a předává jako instruktor školy bezpečné jízdy. Kromě aut ho baví sport a turistika na všechny způsoby.

Vojtěch Matoušek - Instruktor

Motto: Štěstí přeje připraveným

Zkušenosti:

Auta pro něj byla vždy velkým koníčkem, s pořízením “e-třicítky” především jízda po závodní dráze (rychle, ale bezpečně ;-)) Nejvíc Vojtu baví jít si s partou kamarádů zajezdit na trať (například brněnský okruh), kde si navzájem předávají svoje zkušenosti a tipy a inspirují se tak k lepším výsledkům 🙂

David Pelánek - Instruktor

Motto: Každý den nemusí být skvělý, ale něco skvělého lze najít na každém dni.

Zkušenosti:

Vůně benzínu a spálených pneumatik ho provázejí již od dětství, kdy sbíral zkušenosti v Národním a později Mezinárodním mistrovství ČR v motokárách. Později přesedlal na velká auta a účastnil se Česko-moravského poháru v rallye. Dnes předává své poznatky účastníkům kurzů školy smyku a pomáhá zvýšit bezpečnost na silnicích. Vyznavač silných vozů s pohonem všech kol, který nedá dopustit na svoje Evo. Velkou zálibou je lední hokej a v létě golf. A stejně jako většina z nás rád v pátek večer vyrazí s přáteli na drink…