PRO FIRMY

”Zabránění jediné havárii mnohonásobně vrátí investici do vzdělávání řidičů. Záchrana lidského života je nevyčíslitelná.”


BEZPEČNOST JAKO PRIORITA

  • zvýšení bezpečnosti zaměstnanců
  • zvýšení efektivity školení
  • snížení nákladů na opravy, pojištění, palivo
  • snížení administrativy HR/Fleet oddělení

KOMPLEXNÍ SYSTÉM VZDĚLÁNÍ

…je efektivnější, ale každý typ tréningu lze realizovat i samostatně


Nezávazná poptávka

Pro nezávaznou poptávku nebo více informací k nabídce pro firmy nás prosím kontaktujte telefonicky: +420 605 205 154, e-mailem: dirgas@polygonbrno.cz, nebo použijte tento formulář a my Vás budeme kontaktovat.Případová studie

PEPSI CO

Se společností SuperDRIVE spolupracujeme již 5 let v Čechách i na Slovensku. Se spoluprací jsme spokojeni z více důvodů. Mezi nejdůležitější důvody patří profesionalita a odbornost instruktorů, také jejich systematický přístup a široké portfolio tréninků, které umí zrealizovat. Tréninky SuperDRIVE jsme zařadili i do naší interní politiky využívání služebních vozidel, takže každý nový zaměstnanec musí projít vstupním hodnocením instruktora SuperDRIVE, aby mu mohlo být přidělené služební vozidlo.

CRH

Pro naší společnost je bezpečnost prioritou ve všech aspektech našich činností. Proto jsme velmi rádi, že nám společnost SuperDRIVE pomáhá zvyšovat bezpečnost našich zaměstnanců na cestách. Na oblast dopravy klademe mimořádný důraz, protože mnoho našich řidičů jezdí na těžkých nákladních vozidlech a osobních autech na dlouhé trasy a v hustém městském provozu, a tak je riziko nehody vysoké. I díky pravidelným školením řidičů se nám daří držet míru nehodovosti dlouhodobě na nízké úrovni.