Smysluplný vánoční dárek. Škola smyku potěší nováčky za volantem i zkušené řidiče

Vánoce se nezadržitelně blíží a hon za dárky začíná. Nechcete bezcílně běhat po obchodech, ale rádi byste své blízké obdarovali něčím smysluplným? Letos darujte bezpečí.

Škola smyku kombinuje trénink i zábavu. A je opravdu pro každého.

Ten správný kurz vyberete velmi snadno na základě řidičských schopností obdarovaného. Potom stačí, abyste objednali dárkový poukaz a máte hotovo!

Jaké jsou hlavní výhody?

  • Darujete zábavný a přitom velmi smysluplný zážitek.
  • Nemusíte se trápit s výběrem vhodného termínu. Prostě svým blízkým nadělíte dárkový poukaz a oni si vyhovující datum kurzu vyberou sami.
  • Zabere vám to jen chvilku a máte hotovo. Vyberete kurz, zaplatíte kartou nebo převodem a dárkový voucher dostanete do mailu.
  • Obdarovaný potrénuje své řidičské schopnosti a bude připraven čelit nástrahám nevyzpytatelného počasí i rušného silničního provozu.

Pojďme vybírat

COMPACT – Pro začátečníky a sváteční řidiče

Základní úroveň školy smyku. Tento kurz doporučujeme hlavně začátečníkům, kteří si školu bezpečné jízdy chtějí vyzkoušet. Řidič tímto tréninkem získá základní návyky pro řešení krizových situací za volantem.

INTENSIV – Pro pravidelné řidiče

Nejoblíbenější škola smyku pro všechny řidiče bez rozdílu. Celodenní trénink plný užitečné teorie a zábavné praxe.

GANGSTER – Pro nadšence do řízení

Filmovou hvězdou snadno a rychle. Půldenní vysoce zábavný trénink vyplněný radostí z jízdy a pilováním řidičského umu obdarovaného.

Milí zákazníci, dovolujeme si vás upozornit, že v současné době je vzhledem k vysoké obsazenosti kurzů nutné rezervovat si termín školy smyku na 2 až 3 měsíce dopředu. Toto platí jak v případě nových objednávek, tak při uplatňování dárkových poukazů. Děkujeme za pochopení.
Hello. Add your message here.