Provoz Polygonu obnoven!


Obnovujeme provoz kurzů na Polygonu Brno! Díky rozvolňování vládních opatření vám konečně opět můžeme nabídnout plnohodnotný řidičský trénink. Samozřejmě za dodržení všech aktuálně stále platných opatření.

Pro velký zájem jako první do kalendáře vracíme kurz pro odpočet trestných bodů. Do konce kalendářního roku ještě máte poslední možnost, jak si odmazat tři trestné body a vyhnout se tak ztrátě řidičského oprávnění.

Vzhledem k aktuálně platným opatřením je počet účastníků omezen, proto doporučujeme registraci do kurzu neodkládat.

Zároveň upozorňujeme, že je nutné pro účast na kurzu dodat potřebné podklady ve stanoveném termínu. Podrobnosti o vyžadovaných dokumentech najdete v detailu kurzu. Zároveň je vaši objednávku uhradit nejpozději do tří pracovních dní.

OBJEDNAT KURZ PRO ODPOČET TRESTNÝCH BODŮ >>

Informace ke škole smyku a dalším kurzů

Termíny pro rezervaci nebo zakoupení všech dalších typů kurzů zveřejníme 4. 1. 2021, pokud se opět nezpřísní vládní opatření.

Všem účastníkům, kteří měli původní rezervaci libovolného kurzu na období říjen – listopad 2020, odešleme e-mail s detailními informacemi, jak postupovat.

Stále trvá, že poukazy, které jsou platné do 31. 12. 2020 budou mít automaticky prodlouženou platnost do 30. 6. 2021.

Smysluplný vánoční dárek

Na závěr drobné připomenutí – Vánoce jsou za rohem! Pokud chcete své blízké letos obdarovat něčím smysluplným, pořiďte jim dárkový poukaz na školu smyku.

Kurzy jsou odstupňované podle řidičských dovedností a tak tento dárek ocení jak začátečník za volantem, tak ostřílený matador.

KOUPIT ŠKOLU SMYKU JAKO DÁREK >>